Úvodná stránka

Kresťanstvo dnes - diskusné fórum. Farnosť Liptovská Lúžna 633, 034 72. Tel č 044 439 62 49. E - mail liptovska luznakapitula.sk. Farský administrátor Michal Fecko. Kaplán Mgr.Ľuboš Močáry. Bankové spojenie č. učt. 0056 711 434 0900. Vitajte na stránke farnosti Liptovská Lúžna. Prihlášku nájdeš tu. Pešia púť mládeže Muráň - Levoča. Registrácia bude prebiehať v Muráni v utorok 30. 6. 2015. Pri základnej škole od 1600 do 1930. Cesta od zastávky bude značená určite to nájdete! Púť sa začína Sv.

OVERVIEW

This domain farnostliptluzna.sk currently has an average traffic ranking of zero (the smaller the better). We have audited thirteen pages within the site farnostliptluzna.sk and found zero websites linking to farnostliptluzna.sk. There are one public network accounts belong to this website.

FARNOSTLIPTLUZNA.SK RANKINGS

This domain farnostliptluzna.sk has seen diverging amounts of traffic throughout the the year.
Traffic for farnostliptluzna.sk

Traffic ranking (by month) for farnostliptluzna.sk

Traffic ranking by day of the week for farnostliptluzna.sk

WHAT DOES FARNOSTLIPTLUZNA.SK LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of farnostliptluzna.sk Mobile Screenshot of farnostliptluzna.sk Tablet Screenshot of farnostliptluzna.sk

FARNOSTLIPTLUZNA.SK HOST

We detected that a single page on farnostliptluzna.sk took two thousand and forty-seven milliseconds to download. We could not find a SSL certificate, so in conclusion our parsers consider this site not secure.
62.168.118.87

I discovered that this website is using the nginx operating system.

Úvodná stránka

DESCRIPTION

CONTENT

This domain farnostliptluzna.sk states the following, "Farnosť Liptovská Lúžna 633, 034 72." Our analyzers observed that the website also said " Tel č 044 439 62 49." The Website also stated " E - mail liptovska luznakapitula. Vitajte na stránke farnosti Liptovská Lúžna. Pešia púť mládeže Muráň - Levoča. Registrácia bude prebiehať v Muráni v utorok 30. Pri základnej škole od 1600 do 1930. Cesta od zastávky bude značená určite to nájdete! Púť sa začína Sv."

MORE WEBSITES

Liptovsky dvorHotel Liptovský dvor 4 rodinný rezort Liptovský Ján

Leto plné zážitkov pre celú rodinu. Poctivá gastronómia z kvalitných surovín. Označte políčko, ak si neželáte dostávať novinky a špeciálne ponuky. Miesto, ktorému každé mesto závidí. Ubytovanie v útulnej dreveničke len pre Vás. Poctivá kuchyňa z domácich surovín.

MŠ Liptovské Sliače

VÍTAME VÁS NA STRÁNKE NAŠEJ MATERSKEJ ŠKOLY LIPTOVSKÉ SLIAČE. Všetko, čo naozaj potrebujem. Sa naučil v materskej škole. Lizovaná v materskej škole predstavuje rovnocennú súčasť výchovno-vzdelávacej sústavy. Zabezpečuje výchovu a vzdelávanie detí predškolského veku, doplňa rodinnú výchovu. Napĺňať potrebu dieťaťa sociálneho kontaktu s rovesníkmi,.

Aktuality z činnosti klubu

V klubovni Turistklubu Liptovské Sliače. 4 ROČNíK STRETNUTIE TURISTOV LIPTOVA. Turistklub Liptovské Sliače Vás pozýva na. 4 ročník STRETNUTIE TURISTOV LIPTOVA. Tešíme sa na vašu účasť. V prípade záujmu môžete sa obrátiť na vedenie Turistklubu.